Książkomaniak - wyniki

W listopadzie 2019 r. rozpoczęła się  gra czytelnicza Książkomaniak. Miała trwać do maja 2020 r., ale z uwagi na zmianę formy pracy podjęto decyzję o wcześniejszym zakończeniu zmagań. Rywalizacja rozgrywała się w dwóch kategoriach wiekowych i w każdej z nich byli zwycięzcy. Wśród uczniów klas IV-V zwyciężyły: Wiktoria Stukiecka kl. IV i Aleksandra Kacprzyk kl.V, drugie miejsce zajęła Zofia Budzyńska k. V , a trzecie Amelia Gałązka kl. V. W kategorii kl. VI-VIII zwycięstwo należało do Oliwii Bartyzel kl. VIa, Marty Dąbrowskiej kl. VIII i Piotra Jancewicza kl. VIII. Wicemistrzynią okazała się Olga Świadek kl. VIII, a trzecie miejsce zajęly: Oliwia Gałązka kl. VIb i Sylwia Wojdyna kl. VIa. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia. Nagrody zostaną wręczone w czerwcu 2020 r.