Szkolny Mam Talent!

Szkolny Mam Talent odbył się 9 grudnia 2019 r.  Uczniowie i nauczyciele wykazali się talentami wokalnymi, tanecznymi, gimnastycznymi i programowaniem w robotyce. Jury: Karol Kwaśniewski, Sebastian Budzyński i Piotr Jastrzębski oceniło występy, a nad całością czuwał Piotr Jancewicz z kl. VIII. Uroczystość obfotografowała Wiktoria Nadrowska z kl. VIII.

 

W kategorii kl.  0-III zwyciężyła Weronika Foryś z kl. II,  2. miejsce zajęli chłopcy z kl. I Ignacy Siporski i Oliwier Oleszczuk, 3. miejsce należało do Michała Jachimowskiego z kl. 0a.

W kategorii IV-VI wygrały Julia Samoraj i Wioletta Główka z VIb, 2. miejsce zajęła Anna Kufel z kl. V, 3. miejsce - Wiktoria Stukiecka, Kamila Sawicka i Maja Opuszko z kl. IV.

W kategorii VII-VIII i nauczyciele wygrali Zuzanna Skuza i Piotr Wieczorek z kl. VII, na drugim 2. miejscu uplasowali się Olga Świadek i Michał Wieczorek z kl. VIII, a 3. należało do zespołu Maryny w składzie: Monika Popławska, Iwona Krasuska, Renata Gromulska, Lidia Marczak, Katarzyna Olesiewicz, Renata Gryz.