BohaterON - włącz historię 2019

BohaterON - włącz historię! Wyślij Kartkę do Powstańca Warszawskiego! Po raz kolejny nasza szkoła włącza się w ogólnopolską akcję upamiętniającą uczestników Powstania Warszawskiego z 1944 roku. W tym roku sami wykonujemy karty do Powstańców. Mogą one być w formie karty, pocztówki, obrazka. Wykonajcie kartę starannie, namalujcie sercem, napiszę parę życzliwych słów podziękowania lub życzeń dla osób, które 75 lat temu walczyły o naszą wolność.
BohaterOn 2019

Plakat

Kart nie trzeba adresować. Organizatorzy przekażą każdą kartę Powstańców. Jeśli ktoś sobie życzy, kartę można zaadresować, podając imię, nazwisko i pseudonim Powstańca z listy znajdującej się na stronie www.bohateron.pl  Karty można podpisać tylko swoim imieniem. Nie trzeba podawać więcej swoich danych adresowych. 
Więcej informacji na stronie www.bohateron.pl Szczegółowych informacji udziela także p. K.Olesiewicz w sali nr 8. Prace oddajemy do 27 września 2019r.