Piłka dla dziewcząt i dla chłopców

9 grudnia reprezentacja szkoły podstawowej uczestniczyła w towarzyskim Gminnym mikołajkowym turnieju dwóch ogni i piłki nożnej halowej.

Dziewczęta rozegrały mecze dwóch ogni z drużyną z Ładzynia i Stanisławowa (pierwszy wygrany, drugi przegrany). Na pochwałę zasługuje gra Oli Kowalskiej i Natalii Wieczorek, które współpracowały ze sobą na boisku i zdobywały punkty. Przegrana i wygrana to również  bilans dwóch pojedynków chłopców. Najaktywniejszymi zawodnikami  na boisku byli: Łukasz Książek (najwięcej strzelonych bramek), Karol Wieczorek (najwięcej akcji podbramkowych) oraz Albert Mielcarz, który na bramce czuje się jak ryba w wodzie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom sportowej postawy i pięknych sytuacji na boisku podczas gry w halówkę. Chłopcy  wykorzystali swoje umiejętności, które ciągle doskonalą na lekcjach wf-u podczas gry w naszą pustelnicką korytarzówkę J