Sportowy tydzień

Ostatni tydzień minął pod znakiem sportowej rywalizacji. 15 listopada reprezentacja klasy VI wystąpiła na turnieju piłki nożnej halowej w Dębem Wielkim. 20 listopada uczniowie gimnazjum rozegrali towarzyskie mecze piłki ręcznej i piłki nożnej halowej z gimnazjalistami ze Stanisławowa. 21 listopada 2015 r. 13- osobowa reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w trzecim Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Mińskiego w Dębem Wielkim. Po raz kolejny  wśród finalistów znalazł się  Albert Mielcarz, który wywalczył 3. miejsceSwoją grą zachwycili najmłodsi uczestnicy turnieju - Karol Kwaśniewski i Michał Kowalski. Po zaciekłych pojedynkach Karol zajął 4.miejsce, a Michał stanął na wymarzonym 1. stopniu podium i odebrał puchar z rąk Starosty Mińskiego p. Antoniego Jana Tarczyńskiego. Zdjęcia w galerii.

Wszystkim uczestnikom sportowych rozgrywek gratulujemy umiejętności i kondycji fizycznej , a przede wszystkim tego, że wybrali aktywność i sobotnio-niedzielny czas spędzili na hali sportowej. Gratulacje należą się też opiekunom - p. R. Gromulskiej i  p. J. Wieczorek.