Mamy Niepodległą 2016

7 listopada 2016 r. rozpoczęliśmy IV ogólnopolską akcję społeczną Mamy Niepodległą. Akcja polega na bezpłatnym wysyłaniu kartek do bliskich i znajomych z okazji Święta Niepodległości. Kartki można otrzymać od przedstawicieli samorządu Gimnazjum w Pustelniku w sali nr 9. Następnie należy je wypełnić i wrzucić do pudełka znajdującego się w sali nr 9. Wszystkie zgromadzone kartki zostaną wysłane za darmo do adresata. Akcja trwa do 10 listopada. Wysłane kartki już docierają do adresatów. Szczegółowych informacji udziela p. I. Krasuska.

 

Już po raz czwarty Muzeum  Piłsudskiego w Sulejówku rozpoczęło akcję wysyłania życzeń radosnego świętowania rocznicy odzyskania niepodległości. W tym roku czekają na uczestników cztery projekty kartek niepodległościowych. 

Mamy Niepodlegla2015