VI Piknik Rodzinny

14 czerwca 2015 r. (niedziela) w Pustelniku (na boisku szkolnym) odbył się VI Piknik Rodzinny.  Przedsięwzięcie organizowane było przez Stowarzyszenie Wspieranie Rozwoju Dziecka, Radę Rodziców i Zespół Szkół w Pustelniku. 

 

 

Głównym celem inicjatywy było pozyskiwanie funduszy na półkolonie letnie 2015, program stypendialny Równe szanse dla uczniów ze szkół na terenie gminy Stanisławów oraz na potrzeby szkoły .

Tegoroczny Piknik Rodzinny odbył  się pod hasłem Podróż dookoła świata. Amatorzy dobrej zabawy mogli poznać tajemnice  wiosek: japońskiej, afrykańskiej, francuskiej  i Dzikiego  Zachodu. Organizatorzy zapewnili liczne atrakcje: kiermasze, pokazy strażackie, biesiadę, konkursy z nagrodami oraz zaplecze gastronomiczne. Rozegrany został mecz pomiędzy uczniami a strażakami, w szeregach których grał m.in. wójt gminy Stanisławów - p. Adam Sulewski. W zakładce galeria można obejrzeć zdjęcia z tegorocznego pikniku.

http://www.co-slychac.pl/artykuly-tresc.php?id=4712

http://lokalna.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1924:pustelnik-otwarty-na-wiat&catid=4:kultura&Itemid=15

Podczas pikniku sprzedawane były prace plastyczne - kartki - wykonane przez dzieci z klas I-IV. Bardzo serdecznie dziękujemy za ich zakup.

Karty Dzieci