Laureaci konkursu "Las - moja miłość"

17 października 2014 r. Sebastian Perzanowski (kl. V) i Oliwia Kowalczyk (kl. IIa gimnazjum) odebrali nagrody zdobyte w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Plastyków Amatorów Las - moja miłość zorganizowanym przez Technikum Leśne w Białowieży. Opiekę merytoryczną nad uczniami sprawowała p. Katarzyna Trawicka.

 

Konkurs skierowany był do różnych grup wiekowych i stawiał sobie za cele rozwijanie miłości do otaczającego świata, kształtowanie wzajemnych stosunków człowieka i przyrody, sławienie piękna i bogactwa natury oraz promowanie wypoczynku na łonie przyrody. Wzięło w nim udział wielu uczniów, a wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Sebastian za swoją pracę pt. Owad otrzymał Grand Prix im. Simony Kossak, natomiast Oliwia zajęła I miejsce w kategorii do lat 15 za grafikę pt. Śniadanie. To duży sukces Zespołu Szkół w Pustelniku, dlatego gratulacje należą się i uczniom, i p. Trawickiej. Życzymy dalszych sukcesów, licznych inspiracji i kreatywnych pomysłów. 

Owad - praca Sebastiana Perzanowskiego

Śniadanie - praca Oliwii Kowalczyk